Додаток на матичен млеч

WAN TAI FENG FOOD CO., LTD. е производител, на снабдувачот и извозникот Додаток на матичен млеч со добро опремени капацитети за тестирање и силна техничка сила во Taiwan. Со широк спектар, одличен квалитет, поволни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користат во на пазарот и други индустрии.
Ние сме во линија на извоз

Додаток на матичен млеч

. Нашите производи уживаат висок углед кај нашите клиенти. Ќе бидат задоволни со квалитетот и разумна цена. Надевам дека ќе соработуваме со вас.
  • Додаток на матичен млеч - M-BX015-01
Додаток на матичен млеч
модел - M-BX015-01
Кралски млеч Мизуми
Серија на производи за природен здравство MIZUMI:Кралски млеч
Карактеристика на производот:
Кралскиот млеч МИЗУМИ содржи скапоцен сезамин и висока деценоична киселина,им помага на луѓето да спијат добро.Тоа е задолжително-имаат производ и ја надградија убавината и за жените.
Почнувајќи од денес,Кралскиот млеч нема да ве загрижува”спиење”Цела ноќ,и ќе бидете поблиску до релаксација и среќа.
Тоа е вашиот добар партнер за прилагодување на физичката форма и регулирање на физиолошките функции.

Состојки:
Кристално замрзнат млеч во прав,Екстракт од алое вера,Патентиран екстракт од тремела,Екстракт од сусам,Прашок сок од мед,Вкус,Инулин,Силика.

Факти за исхрана:
Големина на порција 2 гр/Порции по контејнер 15
По порција %Дневна вредност
Калории 9.2 ккал 0.5%
Протеини 0.3 гр 0.5%
Дебели 0 гр 0.2%
Заситени масти 0 гр 0.1%
Транс масти 0 гр
Вкупно јаглехидрати 1.8 гр 0.6%
Шеќер 0.4 гр
Диетални влакна 0.2 гр
Натриум 2.2 мг 0.1%
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
M-BX015-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Мизуме целосно виталностСерија на производи за природен здравство MIZUMI:Целосно виталностКарактеристика на производот:Дали се чувствувате немоќни?Од сега натаму,Целосно виталност”ќе ве направи полни со моќ и ќе ве приближи до релаксација и среќа.MIZUMI целосно виталност,строго избрани печурки,СОД,Кордицепин со златна формула што може да го промовира метаболизмот и да го зајакне организмот.Тоа е вашиот добар партнер за прилагодување на физичката форма и регулирање на физиолошките функции. Состојки:Чиста вода,Екстракт од алое вера,Ананас,Папаја,Лимон,Портокалова,Змеј овошје,Домат,Плодно тело на ганодерма луцид,Плодно тело Кордицепс Милитарис,Микролиум Antrodia Cinnamomea,Лист од стевиа,Инулин,Лактоза,Прашок за кафе,Патентиран концентрат на квасец,Патентиран концентрат од цитрус,Силика. Факти за исхрана:Големина на порција 2 гр/Порции по контејнер 15 По порција %Дневна вредност Калории 5 ккал 0.3% Протеини 0.1 гр 0.2% Дебели 0 гр 0.0% Заситени масти 0 гр Транс масти 0 гр Вкупно јаглехидрати 1.3 гр 0.4% Шеќер 0.5 гр Диетални влакна 0.2 гр Натриум 1.2 мг 0.1%
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
Купете го најдоброто Додаток на матичен млеч, треба да знаете за највисок квалитет на Додаток на матичен млеч производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-BX015-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мизуми Светло ЛутеинСерија на природни здравствени производи ИЗУМИ:Светла лутеинКарактеристика на производот:Може’Гледам светло или очите беа заматени со солзи? MIZUMI Светло лутеин,со јапонски висок Асахи-активна пивара’квасец спакуван со патентирана технологија на микрокапсули,обезбедува најдобра заштита на видот,светла и јасна за очи.Тоа е вашиот добар партнер за прилагодување на физичката форма и регулирање на физиолошките функции. Состојки:Прашок сок од портокал,Јапонски квасец пиво Асахи,Екстракт од алое вера,Патентиран концентрат од квасец,Инулин,Екстракт од невен,Силика Факти за исхрана:Големина на порција 2 гр/Порции по контејнер 15 По порција %Дневна вредност Калории 5.9 ккал 0.3% Протеини 0.3 гр 0.5% Дебели 0 гр 0.2% Заситени масти 0 гр Транс масти 0 гр Вкупно јаглехидрати 1.5 гр 0.5% Шеќер 0.5 гр Диетални влакна 0.6 гр Натриум 0 мг 0.2%
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
Купете го најдоброто Додаток на матичен млеч, треба да знаете за највисок квалитет на Додаток на матичен млеч производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-BX015-04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мизуми ПО.ОГ колагенСерија на производи за природно здравје:ПО.ОГ колагенКарактеристика на производот:МИЗУМИ ПО.ОГ колаген,направени од јапонски патент на ПО.Колаген на риба OG,со природен полисахарид од силициум и алое за убавина.Од сега натаму,ПО.ОГ Колаген ќе ви овозможи да се појавите сјај и да ве приближат до релаксација и среќа.Тоа е вашиот добар партнер за прилагодување на физичката форма и регулирање на физиолошките функции. Состојки:Патентиран колаген од риба,Екстракт од алое вера,Сок од брусница во прав,Патентиран концентрат на квасец,Силика. Факти за исхрана:Големина на порција 3 g/Порции по контејнер 15 По порција %Дневна вредност Калории 11.1 ккал 0.6% Протеини 2.4 гр 4% Дебели 0 гр 0.0% Заситени масти 0 гр Транс масти 0 гр Вкупно јаглехидрати 1.3 гр 0.1% Шеќер 0.4 гр Диетални влакна 0.1 гр Натриум 3.5 мг 0.2%
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
Купете го најдоброто Додаток на матичен млеч, треба да знаете за највисок квалитет на Додаток на матичен млеч производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-BX015-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings