Пијалок од ананас

WAN TAI FENG FOOD CO., LTD. е еден од познати имиња кои се вклучени во Taiwan производителот, снабдувачот и извозник на широк спектар на Пијалок од ананас. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени.
Сериозни работи ставови, висок работната ефикасност, и извонредна работа се суштината на принципот раст на компанијата. Ние може да обезбеди со најдобрите

Пијалок од ананас

и внимателен по-служба.
  • Пијалок од ананас - M-PP450-06
Пијалок од ананас
модел - M-PP450-06
Сок од ананас(450мл)
Серија MIZUMI 450mL:Сок од ананас
Карактеристика на производот:
Сокот од ананас со кокос желе го збогатува вкусот за да биде попримамлив.Кокосовиот желе може да помогне во варењето на организмот.Носење на различно искуство со дегустација.
Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.
Ако сакате да го имате ова натприродно искуство,не смеете да го пропуштите овој производ.
Исто така, имаме неколку различни вкусови на серија Алое Пијте може да се избере.

Состојки:
Вода,Сок од ананас,Шеќер,Кокос желе,Лимонска киселина, &бета;-Каротин,Куркума,Ацесулфам калиум,Вкус.

Факти за исхрана:
Големина на порција 450 ml/Порции по контејнер 1
По порција На 100мл
Калории 153 Kcal 34 Kcal
Протеини 0 гр 0 гр
Дебели 0 гр 0 гр
Заситени масти 0 гр 0 гр
Транс масти 0 гр 0 гр
Вкупно јаглехидрати 38 гр 8.5 гр
Шеќер 31.5 гр 7 гр
Натриум 230 мг 51 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
M-PP450-06
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Пушен сок од слива(450мл)(1000мл)Серија MIZUMI 450mL:Пушен сок од сливаКарактеристика на производот:Дали чувствувате дека ви се суши грлото?Чувство на слаб апетит за време на жешкиот и досаден пладне?Со ефекти на гаснење на жед и зајакнување на стомакот,како и вари храна,сокот од пушена слива е вашиот најдобар придружник за разладување во жешкото лето.Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.Ако сте носталгични,не смеете да го пропуштите овој производ.Исто така, имаме неколку различни вкусови на серија Алое Пијте може да се избере. Состојки:Вода,Пушен сок од слива,Шанжа,Шеќер,Лимонска киселина,Вкус,Ацесулфам калиум Факти за исхрана:Големина на порција 450 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 148 Kcal 32.8 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 36.9 гр 8.2 гр Шеќер 31.5 гр 7 гр Натриум 212 мг 47 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Пијалок од ананас, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок од ананас производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-PP450-09/M-PP1000-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Axеле од трева од восок(450мл)Серија MIZUMI 450mL:Axеле од трева од восокКарактеристика на производот:Чајот од бела тиква со билни желеа,може да ја олади внатрешната топлина во телото.Не само кул пијалок во текот на летото,но и најавтентичните традиционални гурмански десерти во Тајван.Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.Ако сте носталгични,не смеете да го пропуштите овој производ.Исто така, имаме неколку различни вкусови на серија Алое Пијте може да се избере. Состојки:Вода,Graеле од трева,Шеќер од тиква восок,Вкус Факти за исхрана:Големина на порција 450 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 176 Kcal 39.2 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 44 гр 9.8 гр Шеќер 44 гр 9.8 гр Натриум 212 мг 47 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Пијалок од ананас, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок од ананас производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-PP450-08
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Овошен сок од хауслик Starвезда(460мл)Серија MIZUMI 460mL:Овошен сок од хауслик StarвездаКарактеристика на производот: Овошен сок од хауслик Starвезда,мешаниот овошен сок од овошје и starвезда заедно станува прекрасен висок-квалитетен пијалок што може да го промовира метаболизмот,младоста и убавината. Освен добар вкус и гаснење на жедта,Овошниот сок Houseleek Star е со природни пулпи од алое вера, плус богатите влакна, исто така, можат да ја зголемат ситоста. Добар избор за низок шеќер и малку калории. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Свеж овошен сок од Starвезда,Ферментиран сок од овошје Starвезда,Домашен сок,Лимонска киселина,Натриум карбоксиметил целулоза,Витамин Ц.,Лактат на калциум,Вкус,Ацесулфам калиум,Гелан џвакање. Факти за исхрана:Големина на порција 230 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 40 ккал 17.6 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 10 гр 4.4 гр Шеќер 10 гр 4.4 гр Натриум 30 мг 13 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Пијалок од ананас, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок од ананас производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-PET460-05
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Сок од ананас од морето(460мл)Серија MIZUMI 460mL:Сок од ананас од моретоКарактеристика на производот: Сокот од морето споен со сок од ананас кој е богат со ензими е еден вид супер комбинација,тоа е вкусно и добро за убавина. Ананасот содржи витамини и 16 природни минерали потребни за човечкото тело,можат ефикасно да помогнат во варењето и апсорпцијата. Освен добар вкус и гаснење на жедта,Сокот од ананас од морето е со природни пулпи од алое вера, плус богатите влакна, исто така, можат да ја зголемат ситоста. Добар избор за низок шеќер и малку калории. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Сок од ананас,Буре од морето,Лимонска киселина,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Вкус,Витамин Ц.,Ацесулфам калиум,Гелан џвакање,Куркума. Факти за исхрана:Големина на порција 230 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 44 ккал 19 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 11 гр 4.8 гр Шеќер 10.1 гр 4.5 гр Натриум 28 мг 12 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Пијалок од ананас, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок од ананас производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-PET460-06
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Пијалок Кумкват(450мл)Серија MIZUMI 450mL:Сок од КумкватКарактеристика на производот:Арома на сок со нане и сок од овален кумкват,има добар вкус.Слатко и освежувачко кул,незаборавно!Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.Ако сакате да го имате ова натприродно искуство,не смеете да го пропуштите овој производ.Исто така, имаме неколку различни вкусови на серија Алое Пијте може да се избере. Состојки:Вода,Сок од Кумкват,Шеќер,Шанжа,Кисел сок од слива,Мангостин,Лимонска киселина,Ацесулфам калиум,Нане,Вкус. Факти за исхрана:Големина на порција 450 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 153 Kcal 34 Kcal Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 38 гр 8.5 гр Шеќер 31.5 гр 7 гр Натриум 230 мг 51 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Пијалок од ананас, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок од ананас производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-PP450-07
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings