WAN TAI FENG FOOD CO., LTD. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Здрав додаток in Taiwan кои се дизајнирани со помош на висок степен на суровина што е снабден од нашите ценети продавач база, кои имаат искуство на пазарот. Во прилог на производство на нив во стандардни димензии, ние исто така нудиме на нашите клиенти можност за измената на овие производи, како на нивните специфични барања. Нашите производи е на располагање во многу разумни цени.

Здрав додаток

Мизуме целосно виталностСерија на производи за природен здравство MIZUMI:Целосно виталностКарактеристика на производот:Дали се чувствувате немоќни?Од сега натаму,Целосно виталност”ќе ве направи полни со моќ и ќе ве приближи до релаксација и среќа.MIZUMI целосно виталност,строго избрани печурки,СОД,Кордицепин со златна формула што може да го промовира метаболизмот и да го зајакне организмот.Тоа е вашиот добар партнер за прилагодување на физичката форма и регулирање на физиолошките функции. Состојки:Чиста вода,Екстракт од алое вера,Ананас,Папаја,Лимон,Портокалова,Змеј овошје,Домат,Плодно тело на ганодерма луцид,Плодно тело Кордицепс Милитарис,Микролиум Antrodia Cinnamomea,Лист од стевиа,Инулин,Лактоза,Прашок за кафе,Патентиран концентрат на квасец,Патентиран концентрат од цитрус,Силика. Факти за исхрана:Големина на порција 2 гр/Порции по контејнер 15 По порција %Дневна вредност Калории 5 ккал 0.3% Протеини 0.1 гр 0.2% Дебели 0 гр 0.0% Заситени масти 0 гр Транс масти 0 гр Вкупно јаглехидрати 1.3 гр 0.4% Шеќер 0.5 гр Диетални влакна 0.2 гр Натриум 1.2 мг 0.1%
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Здрав додаток, треба да знаете за највисок квалитет на Здрав додаток производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-BX015-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мизуми Светло ЛутеинСерија на природни здравствени производи ИЗУМИ:Светла лутеинКарактеристика на производот:Може’Гледам светло или очите беа заматени со солзи? MIZUMI Светло лутеин,со јапонски висок Асахи-активна пивара’квасец спакуван со патентирана технологија на микрокапсули,обезбедува најдобра заштита на видот,светла и јасна за очи.Тоа е вашиот добар партнер за прилагодување на физичката форма и регулирање на физиолошките функции. Состојки:Прашок сок од портокал,Јапонски квасец пиво Асахи,Екстракт од алое вера,Патентиран концентрат од квасец,Инулин,Екстракт од невен,Силика Факти за исхрана:Големина на порција 2 гр/Порции по контејнер 15 По порција %Дневна вредност Калории 5.9 ккал 0.3% Протеини 0.3 гр 0.5% Дебели 0 гр 0.2% Заситени масти 0 гр Транс масти 0 гр Вкупно јаглехидрати 1.5 гр 0.5% Шеќер 0.5 гр Диетални влакна 0.6 гр Натриум 0 мг 0.2%
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Здрав додаток, треба да знаете за највисок квалитет на Здрав додаток производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-BX015-04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мизуми ПО.ОГ колагенСерија на производи за природно здравје:ПО.ОГ колагенКарактеристика на производот:МИЗУМИ ПО.ОГ колаген,направени од јапонски патент на ПО.Колаген на риба OG,со природен полисахарид од силициум и алое за убавина.Од сега натаму,ПО.ОГ Колаген ќе ви овозможи да се појавите сјај и да ве приближат до релаксација и среќа.Тоа е вашиот добар партнер за прилагодување на физичката форма и регулирање на физиолошките функции. Состојки:Патентиран колаген од риба,Екстракт од алое вера,Сок од брусница во прав,Патентиран концентрат на квасец,Силика. Факти за исхрана:Големина на порција 3 g/Порции по контејнер 15 По порција %Дневна вредност Калории 11.1 ккал 0.6% Протеини 2.4 гр 4% Дебели 0 гр 0.0% Заситени масти 0 гр Транс масти 0 гр Вкупно јаглехидрати 1.3 гр 0.1% Шеќер 0.4 гр Диетални влакна 0.1 гр Натриум 3.5 мг 0.2%
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Здрав додаток, треба да знаете за највисок квалитет на Здрав додаток производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-BX015-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Кралски млеч МизумиСерија на производи за природен здравство MIZUMI:Кралски млечКарактеристика на производот:Кралскиот млеч МИЗУМИ содржи скапоцен сезамин и висока деценоична киселина,им помага на луѓето да спијат добро.Тоа е задолжително-имаат производ и ја надградија убавината и за жените.Почнувајќи од денес,Кралскиот млеч нема да ве загрижува”спиење”Цела ноќ,и ќе бидете поблиску до релаксација и среќа.Тоа е вашиот добар партнер за прилагодување на физичката форма и регулирање на физиолошките функции. Состојки:Кристално замрзнат млеч во прав,Екстракт од алое вера,Патентиран екстракт од тремела,Екстракт од сусам,Прашок сок од мед,Вкус,Инулин,Силика. Факти за исхрана:Големина на порција 2 гр/Порции по контејнер 15 По порција %Дневна вредност Калории 9.2 ккал 0.5% Протеини 0.3 гр 0.5% Дебели 0 гр 0.2% Заситени масти 0 гр 0.1% Транс масти 0 гр Вкупно јаглехидрати 1.8 гр 0.6% Шеќер 0.4 гр Диетални влакна 0.2 гр Натриум 2.2 мг 0.1%
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Здрав додаток, треба да знаете за највисок квалитет на Здрав додаток производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-BX015-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ние нудиме повеќе високо ниво

Здрав додаток

и со полно работно срце услуги. Ние ви овозможи со сигурен производи, доверлив производство способност и богати и моќни тактички knowledge.We имаат искусни инженери и секогаш ви обезбеди висок квалитет на производите со брза испорака.