Кокосова вода

WAN TAI FENG FOOD CO., LTD. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Кокосова вода, Кој е развиен во тандем со меѓународните стандарди за квалитет. Најпознати сме за задоволување на клиентите со ефикасност и конечно траен способност на нашите производи. Целата атрактивен опсег може да се искористи од нас во конкурентни цени на пазарот. Ако имате било какви прашања или сугестии, Ве молиме не двоумете се да контактирајте со нас.
Целиот персонал ќе се обиде да обезбеди повеќе високо ниво

Кокосова вода

и со полно работно срце услуги за нашите клиенти да се вклучат во прошири плима на индустријата. На производи се нудат на нашите клиенти во различни форми, големини, бои и бои да се прилагодат на барањата на нашите клиенти.
  • Кокосова вода - M-CAN490-03
Кокосова вода
модел - M-CAN490-03
Кокосова вода(490мл)
Серија PuJiYe 490mL:Кокосова вода
Карактеристика на производот:
Кокосовата вода е позната како вода на животот со висока хранлива вредност и содржи различни витамини и минерали потребни за човечкото тело.Може да ни помогне брзо да снабдуваме вода и електролити.Значи,тоа е исто така како природен спортски пијалок во Европа и Америка.
Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.
Ако сте во тропски стил,мора да го пробате.

Состојки:
Вода,Кокосова вода од концентрати,Шеќер、Калиум хлорид,Натриум цитрат,Лимонска киселина,Глицин,Натриум хлорид,Вкус.

Факти за исхрана:
Големина на порција 245 ml/Порции по контејнер 2
По порција На 100мл
Калории 39 ккал 19 ккал
Протеини 0 гр 0 гр
Дебели 0 гр 0 гр
Заситени масти 0 гр 0 гр
Транс масти 0 гр 0 гр
Вкупно јаглехидрати 11.8 гр 4.8 гр
Шеќер 11.8 гр 4.8 гр
Натриум 61 мг 25 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
M-CAN490-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Кокосова вода(500мл)Вие-Ванг ПЕТ серија 500 мл:Кокосова водаКарактеристика на производот:Кокосовата вода е позната како вода на животот со висока хранлива вредност и содржи различни витамини и минерали потребни за човечкото тело.Може да ни помогне брзо да снабдуваме вода и електролити.Значи,тоа е исто така како природен спортски пијалок во Европа и Америка.Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.Ако сте во тропски стил,мора да го пробате. Состојки:Кокосова вода од концентрат,Шеќер,Витамин Ц.,Вкус Факти за исхрана:Големина на порција 250 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 50 ккал 20 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 12.5 гр 5 гр Шеќер 11.5 гр 4.6 гр Натриум 108 мг 43 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Кокосова вода, треба да знаете за највисок квалитет на Кокосова вода производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Y-PP500-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Кокосова вода(520мл)Вие-Ванг серија 520mL:Кокосова водаКарактеристика на производот:Кокосовата вода е позната како вода на животот со висока хранлива вредност и содржи различни витамини и минерали потребни за човечкото тело.Може да ни помогне брзо да снабдуваме вода и електролити.Значи,тоа е исто така како природен спортски пијалок во Европа и Америка.Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.Ако сте во тропски стил,мора да го пробате. Состојки:100%Кокосова вода Факти за исхрана:Големина на порција 260 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 52 ккал 20 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 13 гр 5 гр Шеќер 13 гр 5 гр Натриум 78 мг 30 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Кокосова вода, треба да знаете за највисок квалитет на Кокосова вода производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Y-CAN520-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings