Коко вода

WAN TAI FENG FOOD CO., LTD. е професионална производителот, набавувачот во Taiwan, Кој обезбедува различни Коко вода, Ние снабдување со висок квалитет, конкурентна цена и најдобра услуга за нашите клиенти. Било кој од нашите производи сте заинтересирани, ве молиме контактирајте не.
Целиот персонал ќе полно работно срце услуги на

Коко вода

за нашите клиенти да се вклучат во прошири плима на индустријата. Ние веруваме дека по продажба на услуги ќе започнат пред од дизајн и производство на строга квалитетот на системот.
  • Коко вода - Y-PP500-01
Коко вода
модел - Y-PP500-01
Кокосова вода(500мл)
Вие-Ванг ПЕТ серија 500 мл:Кокосова вода
Карактеристика на производот:
Кокосовата вода е позната како вода на животот со висока хранлива вредност и содржи различни витамини и минерали потребни за човечкото тело.Може да ни помогне брзо да снабдуваме вода и електролити.Значи,тоа е исто така како природен спортски пијалок во Европа и Америка.
Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.
Ако сте во тропски стил,мора да го пробате.

Состојки:
Кокосова вода од концентрат,Шеќер,Витамин Ц.,Вкус

Факти за исхрана:
Големина на порција 250 ml/Порции по контејнер 2
По порција На 100мл
Калории 50 ккал 20 ккал
Протеини 0 гр 0 гр
Дебели 0 гр 0 гр
Заситени масти 0 гр 0 гр
Транс масти 0 гр 0 гр
Вкупно јаглехидрати 12.5 гр 5 гр
Шеќер 11.5 гр 4.6 гр
Натриум 108 мг 43 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
Y-PP500-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Кокосова вода(490мл)Серија PuJiYe 490mL:Кокосова водаКарактеристика на производот:Кокосовата вода е позната како вода на животот со висока хранлива вредност и содржи различни витамини и минерали потребни за човечкото тело.Може да ни помогне брзо да снабдуваме вода и електролити.Значи,тоа е исто така како природен спортски пијалок во Европа и Америка.Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.Ако сте во тропски стил,мора да го пробате. Состојки:Вода,Кокосова вода од концентрати,Шеќер、Калиум хлорид,Натриум цитрат,Лимонска киселина,Глицин,Натриум хлорид,Вкус. Факти за исхрана:Големина на порција 245 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 39 ккал 19 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 11.8 гр 4.8 гр Шеќер 11.8 гр 4.8 гр Натриум 61 мг 25 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Коко вода, треба да знаете за највисок квалитет на Коко вода производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-CAN490-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Кокосова вода(520мл)Вие-Ванг серија 520mL:Кокосова водаКарактеристика на производот:Кокосовата вода е позната како вода на животот со висока хранлива вредност и содржи различни витамини и минерали потребни за човечкото тело.Може да ни помогне брзо да снабдуваме вода и електролити.Значи,тоа е исто така како природен спортски пијалок во Европа и Америка.Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.Ако сте во тропски стил,мора да го пробате. Состојки:100%Кокосова вода Факти за исхрана:Големина на порција 260 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 52 ккал 20 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 13 гр 5 гр Шеќер 13 гр 5 гр Натриум 78 мг 30 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Коко вода, треба да знаете за највисок квалитет на Коко вода производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Y-CAN520-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings