Кафе со доказ куршум

WAN TAI FENG FOOD CO., LTD. е производител и снабдувач на квалитетот на производите, како што се Кафе со доказ куршум и така натаму за повеќе години, кои сме работеле во партнерство со нашите клиенти да се изгради силни сојузи. Нашата репутација за иновативен дизајн, сигурност продолжува да влијае на повеќето критични на носителите на одлуки. Во иднина, ние сме посветени на обезбедување на клиенти со најдобрите производи, услуги и поддршка што заслужуваат. Ако имате овој услов, кога ОЕМ или ODM е добредојден!
Политика на компанијата е да се осигура дека вие и вашите клиенти имаат корист од сеопфатна советодавни услуги, иновативни и високо квалитетни

Кафе со доказ куршум

со конкурентна цена и за време на испорака, строго придржување кон роковите и лична посветеност кон секој проект.
  • Кафе со доказ куршум - G-CAN210-05
Кафе со доказ куршум
модел - G-CAN210-05
Кафе со доказ куршум(210мл)
Серија MIZUMI 210mL:Кафе со доказ куршум
Карактеристика на производот:
Кафето без куршум е модерно кафе кое е популарно во целиот свет,го продолжува ситоста и го потиснува апетитот.Тоа е нов тренд кафе на новата генерација.
Овој производ содржи МЦТ(триглицериди со среден ланец)што може да го забрза метаболизмот,освежете го мозокот и согорувајте маснотии.
Направено е со златен сооднос,што е вкусно и мазно како Лате.Во вашиот зафатен живот,пиењето едно кафе без куршуми е совршено,стилски и ефикасен.

Состојки:
Вода,МКТ,Прашок од лимон,Прашок од МКТ(Триглицерид со среден ланец),Инулин,Емулгатор,Сода бикарбона,Натриум карбоксиметил целулоза,Вкус.

Факти за исхрана:
Големина на порција 210 ml/Порции по контејнер 1
По порција На 100мл
Калории 86 Kcal 41 ккал
Протеини 1 гр 0.5 гр
Дебели 7.8 гр 3.7 гр
Заситени масти 0 гр 0 гр
Транс масти 0 гр 0 гр
Вкупно јаглехидрати 3 гр 1.4 гр
Шеќер 0 гр 0 гр
Натриум 61 мг 29 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
G-CAN210-05
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Американо(210мл)Серија MIZUMI 210mL:АмериканоКарактеристика на производот:Колку долго не ги вкусивте најчистите и најпримитивните чувства?Од сега,без шеќер,без млеко,ниско-калорично американско црно кафе ќе ви даде најчист и богат вкус.Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.Ако длабоко го сакате кафето,не смеете да го пропуштите овој производ.Имаме и неколку различни вкусови на кафе, може да се изберат серии. Состојки:Вода,Екстракт од кафе,Сода бикарбона. Факти за исхрана:Големина на порција 210 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 7.6 ккал 3.6 ккал Протеини 0.4 гр 0.2 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 1.5 гр 0.7 гр Шеќер 0 гр 0 гр Натриум 15 мг 7 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кафе со доказ куршум, треба да знаете за највисок квалитет на Кафе со доказ куршум производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-CAN210-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Коково млеко кафе(210мл)Серија GV 210mL:Кафе од млеко од кокосКарактеристика на производот:Елегантен мирис и вкус на млеко,секој залак е полн со богат мирис на млеко,има подобар вкус од лате.Ова кафе содржи МЦТ(триглицериди со среден ланец),што го забрзува метаболизмот,освежувачки,но не содржи конзерванси и крем,исто така чува ситост.тоа е најдобриот пијалок за слабеење. Состојки:Вода,Шеќер,Прашок за кафе,Прашок од кокос,Безмасно млеко во прав,Емулгатор,Сода бикарбона,Вкус.Факти за исхрана:Големина на порција 210 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 60 ккал 28.5 ккал Протеини 0.8 гр 0.4 гр Дебели 1.4 гр 0.7 гр Заситени масти 1.1 гр 0.5 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 10.8 гр 5.1 гр Шеќер 8.4 гр 4 гр Натриум 44 мг 21 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кафе со доказ куршум, треба да знаете за највисок квалитет на Кафе со доказ куршум производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
G-CAN210-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Класично(210мл)Серија MIZUMI 210mL:Класично кафеКарактеристика на производот:Нашето Одлично кафе е одличен мешан пијалок кафе и млеко.По дегустацијата,ќе почувствувате како мириса аромата на кафето во воздухот,заедно со миризливиот вкус на шеќер,што те тера да го сакаш со сладост и среќа.Ова богато и ароматично кафе вреди да го пробате.Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.Ако длабоко го сакате кафето,не смеете да го пропуштите овој производ.Имаме и неколку различни вкусови на кафе, може да се изберат серии. Состојки:Вода,Екстракт од кафе,Шеќер,Млеко во прав,Прашок за инстант кафе,Емулгатор,Сода бикарбона. Факти за исхрана:Големина на порција 210 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 76 ккал 36 ккал Протеини 0.8 гр 0.4 гр Дебели 0.8 гр 0.4 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 16 гр 7.6 гр Шеќер 0 гр 0 гр Натриум 21 мг 10 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кафе со доказ куршум, треба да знаете за највисок квалитет на Кафе со доказ куршум производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-CAN210-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Дуријанско кафе(210мл)Серија GV 210mL:Дуриан кафеКарактеристика на производот:Тоа е уникатен пијалок за комбинирање со дуријан и кафе.Миризливото дуријанско кафе ви дава нов вкус и чувство на уста бидејќи уживате во странските и локалните хуманистички науки.Овој производ содржи МЦТ(триглицериди со среден ланец),што го забрзува метаболизмот,го освежува умот и не содржи конзерванси или крема, Може да одржува ситост,тоа’е најдобриот пијалок за слабеење. Состојки:Вода,Шеќер,Безмасно млеко во прав,Прашок за кафе,Прашок од МКТ(триглицериди со среден ланец),Дурински прав,Емулгатор,Сода бикарбона,Натриум карбоксиметил целулоза,Вкус. Факти за исхрана:Големина на порција 210 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 78 ккал 37 ккал Протеини 2.3 гр 1.1 гр Дебели 1.5 гр 0.7 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 13.7 гр 6.5 гр Шеќер 10.5 гр 5 гр Натриум 72 мг 34 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кафе со доказ куршум, треба да знаете за највисок квалитет на Кафе со доказ куршум производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
G-CAN210-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Млеко од кокос Дуриан(210мл)Серија GV 210mL:Карактеристика на производот млеко од кокос Дуриан:Дурински вкус со лесно мирисно млеко,можете да почувствувате дека тоа е совршена миризлива комбинација на млеко од дуријан и кокос.Овој пијалок содржи МЦТ(триглицериди со среден ланец)што може да го забрза метаболизмот и да го освежи мозокот.Без конзерванс,нема кремаста,може да ве одржи во ситост,тоа’е најдобриот пијалок за слабеење. Состојки:Вода,Шеќер,Прашок од кокос,Обезмастено млеко во прав,Прашок Дуриан,Стабилизатор на емулгатор,Сода бикарбона,Вкус,Екстракт од куркума. Факти за исхрана:Големина на порција 450 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 71 ккал 34 Kcal Протеини 0.8 гр 0.4 гр Дебели 1.6 гр 0.7 гр Заситени масти 1.3 гр 0.5 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 13.6 гр 6.5 гр Шеќер 10.5 гр 5 гр Натриум 44 мг 21 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кафе со доказ куршум, треба да знаете за највисок квалитет на Кафе со доказ куршум производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
G-CAN210-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Алое кафе(210мл)Серија GV 210mL:Алое кафеКарактеристика на производот:Добро избрано кафе и екстракт од алое вера ви даваат уникатен вкус,но не горчливо:може да го задржи вашиот дух и убавина;исто така додадете диетални влакна што помагаат во заштитата на животната средина во организмот.Пијте секој ден,станува енергичен секој ден.Кафето содржи МЦТ(триглицерид со среден ланец),може да го забрза метаболизмот,го освежува мозокот. Без конзерванси,нема додаден кремар.ве држи во ситост,тоа’е најдобриот пијалок за слабеење. Состојки:Вода,Алое Вера во прав,Шеќер,Обезмастено млеко во прав,Прашок за кафе,,Прашок од МКТ(Триглицерид со среден ланец),Инулин,Емулгатор,Сода бикарбона,Натриум карбоксиметил целулоза,Вкус. Факти за исхрана:Големина на порција 450 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 71 ккал 33 ккал Протеини 2.1 гр 1 гр Дебели 0.8 гр 0.4 гр Заситени масти 0.4 гр 0.2 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 13.2 гр 6.3 гр Шеќер 10.5 гр 5 гр Натриум 59 мг 28 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кафе со доказ куршум, треба да знаете за највисок квалитет на Кафе со доказ куршум производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
G-CAN210-04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings