Меур чај од зелено млеко

Добавувачи на Меур чај од зелено млеко и услуги ние гаранција да се обезбедат повеќето сеопфатен пристап до можности за бизнис. Обезбедува многу најнова технологија е вработен за да ви овозможи наједноставните, најмалку скап и повеќето ефективни резултати, дали сте купувачот. Наша цел е да се сретне со процутот раст, а во исто балансирање со меѓународните стандарди за квалитет. Сите производи се квалитетни, а во исто време рентабилно.
Нашите главни

Меур чај од зелено млеко

е многу популарна во светот. Обид на услугата целите на договор почитуваат и доверба, ние искрено добредојде деловни луѓе и пријатели дома и во странство за да се воспостави долгорочна и понудената соработка односи.
  • Меур чај од зелено млеко - M-PP350-02
Меур чај од зелено млеко
модел - M-PP350-02
Меур чај од зелено млеко(350мл)
Серија MIZUMI 350mL:Меур чај од зелено млеко
Карактеристика на производот:
  1. Коњац содржи диетални влакна,комбинирање со црн чај може да помогне во варењето на храната,промовираат апетит и ја зголемуваат физичката сила.
  2. Не се додава крем,претставувајќи ја најприродната традиционална деликатес.
  3. Прашокот матча е направен од целина листови од чај.Содржината на полифеноли во катехин и чај е повеќе од зелен чај,и има антиоксидантни и физиолошки функции;покрај тоа,вкусот на матча е специјално избран,има подобра арома и горчина.Така што подготовката на матча прав е богата со хранливи материи отколку пиењето зелен чај.

Состојки:
Вода,Шеќер од трска,Топки од скроб од Коњак,Прашок од цело млеко,Малтодекстрин,Прашок Матча,Вкус,Натриум карбоксиметил целулоза,Моно-и диглицериди на масни киселини,Витамин Ц.,Сода бикарбона,Сол,Гелан џвакање.

Факти за исхрана:
Големина на порција 350 ml/Порции по контејнер 1
По порција На 100мл
Калории 151 Kcal 43 ккал
Протеини 1.4 гр 0.4 гр
Дебели 1.8 гр 0.5 гр
Заситени масти 1.1 гр 0.3 гр
Транс масти 0 гр 0 гр
Вкупно јаглехидрати 33 гр 9.3 гр
Шеќер 27 гр 7.7 гр
Натриум 137 мг 39 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
M-PP350-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ЧАЈ од праска(500мл)Серија GV 500mL:ЧАЈ од праскаКарактеристика на производот:Елегантниот и сладок сок од праска во комбинација со аромата на црниот чај е освежувачки и мек,негување на убавината и исто така уникатен вкус во кој ќе се в loveубите веднаш штом ќе го испиете. Состојки:Вода,Екстракти од црн чај,Шеќер,Сок од праска,Лимонска киселина,Витамински Ц.,Вкус,Ацесулфам калиум.Факти за исхрана:Големина на порција 250 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 70 Kcal 28 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 17.5 гр 7 гр Шеќер 17.5 гр 7 гр Натриум 25 мг 10 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Меур чај од зелено млеко, треба да знаете за највисок квалитет на Меур чај од зелено млеко производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
G-PET500-07
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ЧАЈ од диња(500мл)Серија GV 500mL:ЧАЈ од дињаКарактеристика на производот:Аромата на црниот чај од Цејлон се поклопува со сладоста на дињата,која ја комбинира естетиката на пијалокот и е најдобриот избор за гаснење на жедта. Состојки:Вода,Екстракти од црн чај,Шеќер,Сок од диња,Лимонска киселина,Витамински Ц.,Вкус,Ацесулфам калиум.Факти за исхрана:Големина на порција 250 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 70 Kcal 28 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 17.5 гр 7 гр Шеќер 17.5 гр 7 гр Натриум 25 мг 10 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Меур чај од зелено млеко, треба да знаете за највисок квалитет на Меур чај од зелено млеко производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
G-PET500-06
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Меур чај од млеко(350мл)Серија MIZUMI 350mL:Меур чај од млекоКарактеристика на производот: Коњац содржи диетални влакна,комбинирање со црн чај може да помогне во варењето на храната,промовираат апетит и ја зголемуваат физичката сила. Не се додава крем,претставувајќи ја најприродната традиционална деликатес. Состојки:Вода,Шеќер од трска,Топки од скроб од Коњак,Прашок од цело млеко,Малтодекстрин,Екстракт од црн чај,Вкус,Натриум карбоксиметил целулоза,Моно-и диглицериди на масни киселини,Сода бикарбона,Сол,Гелан џвакање. Факти за исхрана:Големина на порција 350 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 147 Kcal 42 ккал Протеини 1.1 гр 0.3 гр Дебели 1.4 гр 0.4 гр Заситени масти 0.7 гр 0.2 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 32.2 гр 9.2 гр Шеќер 25 гр 7.1 гр Натриум 130 мг 37 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Меур чај од зелено млеко, треба да знаете за највисок квалитет на Меур чај од зелено млеко производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-PP350-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings