Додаток на антрода цинамомеа

Основана во , Ние сме професионални Taiwan Додаток на антрода цинамомеа производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Ние сме биле производство добра оценка производи текот на годините на искуства. Ние се обезбеди висок квалитет на производите и конкурентна цена и брза испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти се потпираат на нашата силна способност и стабилен развој.
Имаме акумулирано богато искуство и вредни техничка поддршка во производство

Додаток на антрода цинамомеа

. Кога и каде, ние никогаш не се откажуваме од нашата цел која е да обезбеди висок квалитет, конкурентна цена и најдобра услуга за нашите клиенти.
  • Додаток на антрода цинамомеа - M-BX015-03
Додаток на антрода цинамомеа
модел - M-BX015-03
Мизуме целосно виталност
Серија на производи за природен здравство MIZUMI:Целосно виталност
Карактеристика на производот:
Дали се чувствувате немоќни?Од сега натаму,Целосно виталност”ќе ве направи полни со моќ и ќе ве приближи до релаксација и среќа.
MIZUMI целосно виталност,строго избрани печурки,СОД,Кордицепин со златна формула што може да го промовира метаболизмот и да го зајакне организмот.
Тоа е вашиот добар партнер за прилагодување на физичката форма и регулирање на физиолошките функции.

Состојки:
Чиста вода,Екстракт од алое вера,Ананас,Папаја,Лимон,Портокалова,Змеј овошје,Домат,Плодно тело на ганодерма луцид,Плодно тело Кордицепс Милитарис,Микролиум Antrodia Cinnamomea,Лист од стевиа,Инулин,Лактоза,Прашок за кафе,Патентиран концентрат на квасец,Патентиран концентрат од цитрус,Силика.

Факти за исхрана:
Големина на порција 2 гр/Порции по контејнер 15
По порција %Дневна вредност
Калории 5 ккал 0.3%
Протеини 0.1 гр 0.2%
Дебели 0 гр 0.0%
Заситени масти 0 гр
Транс масти 0 гр
Вкупно јаглехидрати 1.3 гр 0.4%
Шеќер 0.5 гр
Диетални влакна 0.2 гр
Натриум 1.2 мг 0.1%
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
M-BX015-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Мизуми Светло ЛутеинСерија на природни здравствени производи ИЗУМИ:Светла лутеинКарактеристика на производот:Може’Гледам светло или очите беа заматени со солзи? MIZUMI Светло лутеин,со јапонски висок Асахи-активна пивара’квасец спакуван со патентирана технологија на микрокапсули,обезбедува најдобра заштита на видот,светла и јасна за очи.Тоа е вашиот добар партнер за прилагодување на физичката форма и регулирање на физиолошките функции. Состојки:Прашок сок од портокал,Јапонски квасец пиво Асахи,Екстракт од алое вера,Патентиран концентрат од квасец,Инулин,Екстракт од невен,Силика Факти за исхрана:Големина на порција 2 гр/Порции по контејнер 15 По порција %Дневна вредност Калории 5.9 ккал 0.3% Протеини 0.3 гр 0.5% Дебели 0 гр 0.2% Заситени масти 0 гр Транс масти 0 гр Вкупно јаглехидрати 1.5 гр 0.5% Шеќер 0.5 гр Диетални влакна 0.6 гр Натриум 0 мг 0.2%
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Додаток на антрода цинамомеа, треба да знаете за највисок квалитет на Додаток на антрода цинамомеа производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-BX015-04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мизуми ПО.ОГ колагенСерија на производи за природно здравје:ПО.ОГ колагенКарактеристика на производот:МИЗУМИ ПО.ОГ колаген,направени од јапонски патент на ПО.Колаген на риба OG,со природен полисахарид од силициум и алое за убавина.Од сега натаму,ПО.ОГ Колаген ќе ви овозможи да се појавите сјај и да ве приближат до релаксација и среќа.Тоа е вашиот добар партнер за прилагодување на физичката форма и регулирање на физиолошките функции. Состојки:Патентиран колаген од риба,Екстракт од алое вера,Сок од брусница во прав,Патентиран концентрат на квасец,Силика. Факти за исхрана:Големина на порција 3 g/Порции по контејнер 15 По порција %Дневна вредност Калории 11.1 ккал 0.6% Протеини 2.4 гр 4% Дебели 0 гр 0.0% Заситени масти 0 гр Транс масти 0 гр Вкупно јаглехидрати 1.3 гр 0.1% Шеќер 0.4 гр Диетални влакна 0.1 гр Натриум 3.5 мг 0.2%
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Додаток на антрода цинамомеа, треба да знаете за највисок квалитет на Додаток на антрода цинамомеа производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-BX015-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Кралски млеч МизумиСерија на производи за природен здравство MIZUMI:Кралски млечКарактеристика на производот:Кралскиот млеч МИЗУМИ содржи скапоцен сезамин и висока деценоична киселина,им помага на луѓето да спијат добро.Тоа е задолжително-имаат производ и ја надградија убавината и за жените.Почнувајќи од денес,Кралскиот млеч нема да ве загрижува”спиење”Цела ноќ,и ќе бидете поблиску до релаксација и среќа.Тоа е вашиот добар партнер за прилагодување на физичката форма и регулирање на физиолошките функции. Состојки:Кристално замрзнат млеч во прав,Екстракт од алое вера,Патентиран екстракт од тремела,Екстракт од сусам,Прашок сок од мед,Вкус,Инулин,Силика. Факти за исхрана:Големина на порција 2 гр/Порции по контејнер 15 По порција %Дневна вредност Калории 9.2 ккал 0.5% Протеини 0.3 гр 0.5% Дебели 0 гр 0.2% Заситени масти 0 гр 0.1% Транс масти 0 гр Вкупно јаглехидрати 1.8 гр 0.6% Шеќер 0.4 гр Диетални влакна 0.2 гр Натриум 2.2 мг 0.1%
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Додаток на антрода цинамомеа, треба да знаете за највисок квалитет на Додаток на антрода цинамомеа производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-BX015-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings