Маска за белење на алое

Ние сме целосно интегрирана Taiwan производител и извозник, добавувачот Маска за белење на алое. Имаме високо квалификувани и посветен на работна сила кои ви уверува на за време на испорака на производи со висок квалитет. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Ние можеме да снабдување

Маска за белење на алое

според клиент дизајни. Ние, исто така може да ви обезбеди најновите каталог со конкурентна цена. Ве молиме контактирајте не што е можно поскоро.
  • Маска за белење на алое - M-MASK05-01
Маска за белење на алое
модел - M-MASK05-01
Алое Белење на влага маска 5/Компјутер
Серија маски MIZUMI:Маска за влага за белење на алое
Карактеристика на производот:
Алое Белење на влага маска е дизајниран со 360-степен покријте го лицето и вратот,преку двојна грижа за маска за лице и маска за врат,ја прави кожата да изгледа повеќе еластична и еластична,покажувајќи ја самодовербата и шармот на кожата без возраст.Состојките на овој производ вклучуваат 13 видови есенции како екстракт од алое,бисер во прав,Л.-В.,природна трехалоза,хијалуронска киселина,свилен протеин,розова вода,екстракт од портокал,природно есенцијално масло,итн.,обезбедувајќи ви нов обид за навлажнување!

Состојки:
Екстракт од алое вера,Бисер во прав,Хијалуронска киселина,Л.-В.,Природна трехалоза,Колаген,Свилен протеин,Екстракт од брусница,Алантоин,Екстракт од природен алги,Екстракт од леска од вештерки,Природно есенцијално масло,Розова вода
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
M-MASK05-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Хидратантна маска Мизуми Алое 6/КомпјутерСерија маски MIZUMI:Алое хидратантна маскаКарактеристика на производот:Грижете се за кожата на лицето во кое било време за да изгледа вашата кожа еластична и еластична,покажувајќи ја самодовербата и шармот на кожата без возраст.Состојките на навлажнувачката маска „Мизуми алое“ вклучуваат екстракт од алое и различни екстракти од есенција,дозволете да се надоградите на новото ниво на навлажнување!Подигање и затегнување,хидрирачки,навлажнувачки,длабоко чистење,намалување на порите,осветлување на тонот на кожата,контролирање на маслото во низа,нека го сториш тоа одеднаш,и целосно искуство. Состојки:ВОДА,БУТИЛЕН ГЛИКОЛ,ГЛИЦЕРИН,PEG-8,PEG-40,Хидрогенирано масло од рицинус,XYLITYLGLUCOSIDE,ХИДРОКСИАЦЕТОФЕНОН,ПАНТЕНОЛ,АНХИДРОКСИЛИТОЛ,ГЛИКОЗИЛ ТРЕХАЛОЗА,КСАНТИН ГУМА,ХЛОРФЕНЕЗИН,ИЗОМЕРАТ САКАРИД,PPG-28-КУПА-35,Сок од лисја АЛОЕ Барбаденза,КСИЛИТОЛ,АЛАНТОИН,ЕКТОИН,ФЕНОКСИЕТАНОЛ,ЛАКРОИЛ ЛАКТИЛАТ НА НОТРОВ,ХИДРОКСИЕТИЛЕТИЛЦЕЛЛУЛОЗА,ТРИЕТАНОЛАМИН,ГЛУКОЗА,ХИАЛУРОНАТ ОД НОТИУМ,ЗАБАВА,ЕТИЛХЕКСИЛГЛИЦЕРИН ,ЦЕРАМИД 3,КРИСПУС НА ХОНДРУС(КАРАГИНАН)ИЗВОЗ,ХОЛЕСТЕРОЛ,ЦЕРАМИД 6 II,ФИТОСФИНГОСИН,Јаглерод,ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА,Цитрат на натриум,БЕНЗОАТ НА НОРИЈА,СОРБАТЕ НА ПОТАСИЈУМ.
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Маска за белење на алое, треба да знаете за највисок квалитет на Маска за белење на алое производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-MASK06-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings