Како професионален Производи од алое вера производителот, снабдувачот, со фабрика во Taiwan, Ние снабдување извонреден Производи од алое вера за нашите клиенти. Нашите високо квалитетни и сигурни производи беа во согласност со меѓународните стандарди. Ако се заинтересирани, ве молиме контактирајте не за повеќе информации.

Производи од алое вера

Алое Белење на влага маска 5/КомпјутерСерија маски MIZUMI:Маска за влага за белење на алоеКарактеристика на производот:Алое Белење на влага маска е дизајниран со 360-степен покријте го лицето и вратот,преку двојна грижа за маска за лице и маска за врат,ја прави кожата да изгледа повеќе еластична и еластична,покажувајќи ја самодовербата и шармот на кожата без возраст.Состојките на овој производ вклучуваат 13 видови есенции како екстракт од алое,бисер во прав,Л.-В.,природна трехалоза,хијалуронска киселина,свилен протеин,розова вода,екстракт од портокал,природно есенцијално масло,итн.,обезбедувајќи ви нов обид за навлажнување! Состојки:Екстракт од алое вера,Бисер во прав,Хијалуронска киселина,Л.-В.,Природна трехалоза,Колаген,Свилен протеин,Екстракт од брусница,Алантоин,Екстракт од природен алги,Екстракт од леска од вештерки,Природно есенцијално масло,Розова вода
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Производи од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Производи од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-MASK05-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Хидратантна маска Мизуми Алое 6/КомпјутерСерија маски MIZUMI:Алое хидратантна маскаКарактеристика на производот:Грижете се за кожата на лицето во кое било време за да изгледа вашата кожа еластична и еластична,покажувајќи ја самодовербата и шармот на кожата без возраст.Состојките на навлажнувачката маска „Мизуми алое“ вклучуваат екстракт од алое и различни екстракти од есенција,дозволете да се надоградите на новото ниво на навлажнување!Подигање и затегнување,хидрирачки,навлажнувачки,длабоко чистење,намалување на порите,осветлување на тонот на кожата,контролирање на маслото во низа,нека го сториш тоа одеднаш,и целосно искуство. Состојки:ВОДА,БУТИЛЕН ГЛИКОЛ,ГЛИЦЕРИН,PEG-8,PEG-40,Хидрогенирано масло од рицинус,XYLITYLGLUCOSIDE,ХИДРОКСИАЦЕТОФЕНОН,ПАНТЕНОЛ,АНХИДРОКСИЛИТОЛ,ГЛИКОЗИЛ ТРЕХАЛОЗА,КСАНТИН ГУМА,ХЛОРФЕНЕЗИН,ИЗОМЕРАТ САКАРИД,PPG-28-КУПА-35,Сок од лисја АЛОЕ Барбаденза,КСИЛИТОЛ,АЛАНТОИН,ЕКТОИН,ФЕНОКСИЕТАНОЛ,ЛАКРОИЛ ЛАКТИЛАТ НА НОТРОВ,ХИДРОКСИЕТИЛЕТИЛЦЕЛЛУЛОЗА,ТРИЕТАНОЛАМИН,ГЛУКОЗА,ХИАЛУРОНАТ ОД НОТИУМ,ЗАБАВА,ЕТИЛХЕКСИЛГЛИЦЕРИН ,ЦЕРАМИД 3,КРИСПУС НА ХОНДРУС(КАРАГИНАН)ИЗВОЗ,ХОЛЕСТЕРОЛ,ЦЕРАМИД 6 II,ФИТОСФИНГОСИН,Јаглерод,ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА,Цитрат на натриум,БЕНЗОАТ НА НОРИЈА,СОРБАТЕ НА ПОТАСИЈУМ.
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Производи од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Производи од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-MASK06-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Посетете го нашиот изложбен салон и други веб делови сега да дознаете повеќе за

Производи од алое вера

, А потоа да стапат во контакт со нашите странски трговски претставници денес за вашите извори needs.We ќе ви овозможи со примероци, како е можно поскоро.