WAN TAI FENG FOOD CO., LTD. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Пијалок сок од алое вера кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Произведени користејќи високо квалитетни суровини нашите производи многу сигурен и издржлив и caters за широк спектар на барање различни купувачи. Нашите производи може да се користи за неколку видови на комерцијални и станбени апликации и се достапни во различни форми. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени.

Пијалок сок од алое вера

Пијалок од алое од брусница(500мл)Серија GV 500mL:Пијалок од алое од брусницаКарактеристика на производот: Брусницата е многу богата со витамин Ц и железо и има висока хранлива вредност,така се нарекува рубиново овошје. Ладење и гаснење на жед,негување и разубавување,Пијалакот од алое од брусница е со антиоксидативно дејство и има природни свежи алое вера, исто така, може да ја зголеми ситоста. Ниско-шеќер и ниско-дизајн на калории,можете да го пиете често за да ја задржите младешката убавина. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Сок од брусница,Сок од црвено грозје,Лимонска киселина,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Витамин Ц.,Вкус,Ацесулфам калиум,Гелан џвакање,Екстракт од кожа од грозје,Сируп од гликоза. Факти за исхрана:Големина на порција 250 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 50 ккал 20 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 12.5 гр 5 гр Шеќер 11.5 гр 4.7 гр Натриум 23 мг 9 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пијалок сок од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок сок од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
G-PET500-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Алое од жито(500мл)Серија GV 500mL:Алое од житоКарактеристика на производот: Екстрактот од пченична трева со пулпи од алое вера има висока хранлива вредност,промовира метаболизам и помага при варење. Освежување и гаснење на жедта,додаток во исхраната,зајакнување на физичката сила,прилагодување на физичката подготвеност. Добар избор за низок шеќер и малку калории. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Сок од пченична трева,Лимонска киселина,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Вкус,Витамин Ц.,Гелан џвакање,Ацесулфам калиум,Тартразин,Брилијантен син FCF. Факти за исхрана:Големина на порција 250 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 47.5 ккал 19 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 12 гр 4.8 гр Шеќер 10.8 гр 4.3 гр Натриум 23 мг 9 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пијалок сок од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок сок од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
G-PET500-05
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Алое Роуз Хип(500мл)Серија GV 500mL:Алое Роуз ХипКарактеристика на производот: На Алое РоузХип сок му е доделена награда за златен квалитет во 2020 година од Монд Селекшн,меѓународниот институт за квалитет предводен од панел на независни експерти. Комбинацијата од екстракт од RoseHip и пулпи од алое вера е вкусна,дизајнот на ниско-шеќер и ниско-калории можете да го пиете често за да ја задржите младешката убавина. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Екстракт од розов колк,Сок од црвено грозје,Лимонска киселина,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Вкус,Витамин Ц.,Гелан џвакање,Ацесулфам калиум,Екстракт од кожа од грозје,Сируп од гликоза. Факти за исхрана:Големина на порција 250 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 47.5 ккал 19 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 12 гр 4.8 гр Шеќер 11.8 гр 4.7 гр Натриум 23 мг 9 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пијалок сок од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок сок од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
G-PET500-04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Пијалок од алое од вар(460мл)Серија MIZUMI 460mL:Пијалок од алое од варКарактеристика на производот: Пијалок од лимон алое е доделена Златна награда за квалитет во 2019 година од Монд Селекшн,меѓународниот институт за квалитет предводен од панел на независни експерти. Природна алое вера, вклучувајќи пулпа од алое вера со сок од лимон,тоа е слатко и кисело и ја подобрува вашата убавина. Освен добар вкус и гаснење на жедта,Пијалок од алое од вар е со природни пулпи од алое вера, плус богатите влакна можат да ја зголемат ситоста. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Сок од лимета,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Натриум цитрат,ДЛ-Јаболкова киселина,Витамин Ц.,Вкус,Гелан џвакање,Ацесулфам калиум. Факти за исхрана:Големина на порција 230 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 69 ккал 30 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 16.8 гр 7.3 гр Шеќер 16.1 гр 7 гр Натриум 55 мг 24 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пијалок сок од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок сок од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
M-PET460-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Пијалок од алое од бело грозје(500мл)Серија GV 500mL:Пијалок од алое од бело грозјеКарактеристика на производот: Полното и сочно грозје ја комбинира алое верата со сладок и кисел вкус,ви овозможува уникатно свежо искуство. Грозјето е многу богато со витамин Ц..Витаминот Ц има антиоксидативно дејство и го промовира формирањето на колаген. Подобрете ја физичката сила,гаснење жедно,Пијалок од алое од бело грозје, плус природни свежи пулпи од алое вера, ви овозможуваат да уживате во неговиот вкусен вкус и да ја зголемите ситоста. Добар избор за низок шеќер и малку калории. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Сок од бело грозје,Лимонска киселина,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Витамин Ц.,Вкус,Ацесулфам калиум,Гелан џвакање. Факти за исхрана:Големина на порција 250 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 45 ккал 18 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 11.3 гр 4.5 гр Шеќер 11.3 гр 4.5 гр Натриум 25 мг 10 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пијалок сок од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок сок од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
G-PET500-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Алое Мед(500мл)Серија GV 500mL:Алое МедКарактеристика на производот: Користење на скапоцен мед од тајвански лонган и пулпа од алое вера,Медот од алое промовира телесни течности и ја гаси жедта.Тоа е првиот избор за убавина и исхрана. Ниско-шеќер и ниско-дизајн на калории,можете да го пиете често за да ја задржите младешката убавина. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Сок од брусница,Сок од црвено грозје,Лимонска киселина,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Витамин Ц.,Вкус,Ацесулфам калиум,Гелан џвакање,Екстракт од кожа од грозје,Сируп од гликоза. Факти за исхрана:Големина на порција 250 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 48 ккал 19 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 12 гр 4.8 гр Шеќер 11.8 гр 4.7 гр Натриум 25 мг 10 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пијалок сок од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок сок од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
G-PET500-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Душо пијалок од алое(450мл)(1000мл)Серија MIZUMI 450mL:Душо пијалок од алоеКарактеристика на производот:Природните пулпи од мед и алое вера можат да ја оладат внатрешната топлина во телото и да ја задоволат жедта.Тоа’Првиот избор на одржување на убавината и младите.Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.Ако сакате да го имате ова натприродно искуство,не смеете да го пропуштите овој производ.Исто така, имаме неколку различни вкусови на серија Алое Пијте може да се избере. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Душо,Лимонска киселина,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Вкус,Ацесулфам калиум,Гелан џвакање. Факти за исхрана:Големина на порција 450 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 126 Kcal 28 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 31.5 гр 7 гр Шеќер 30.6 гр 6.8 гр Натриум 90 мг 20 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пијалок сок од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок сок од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
M-PP450-02/M-PP1000-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Сок од АЛОЕ ВЕРА(320мл)Зелена мирисна серија 320mL:Сок од алое вераКарактеристика на производот:Природните пулпи од алое вера со мед,неговата сладост и полн вкус се единствени.Алое вера исто така му помага на човечкиот дигестивен систем и ја навлажнува кожата.Погоден е за пиење во секое време,каде било.Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.Имаме и 490мл пијалок Алое Вера, може да се избере. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера,екстракт од алое вера),Шеќер,Душо,Лимонска киселина,Витамин Ц.,ДЛ-Јаболкова киселина,Лактат на калциум,Стевиол гликозид,Вкус. Факти за исхрана:Големина на порција 320 ml/Големина на порција 490 ml По порција (320мл) По порција (490мл) На 100мл Калории 83 ккал 128 Kcal 26 ккал Протеини 0 гр 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 20.8 гр 31.8 гр 6.5 гр Шеќер 20.8 гр 31.8 гр 6.5 гр Натриум 45 мг 68 мг 14 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пијалок сок од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок сок од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
M-CAN320-01/M-CAN490-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Пијалок од алое на садници од пченица(450мл)(1000мл)Серија MIZUMI 450mL:Пијалок од алое пченицаКарактеристика на производот: Сок од пченична трева со активна супстанција и богат со хранлива вредност.Природната пулпа од алое вера помага во одржување на дигестивниот систем.Вкус е богат,освежувачки и сладок. Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики. Ако сакате да го имате ова натприродно искуство,не смеете да го пропуштите овој производ. Исто така, имаме неколку различни вкусови на серија Алое Пијте може да се избере. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Сок од пченична трева,Лимонска киселина,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Вкус,Витамин Ц.,Гелан џвакање,Ацесулфам калиум,Тартразин,Брилијантен син FCF. Факти за исхрана:Големина на порција 450 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 126 Kcal 28 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 31.5 гр 7 гр Шеќер 31.5 гр 7 гр Натриум 149 мг 149 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пијалок сок од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок сок од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
M-PP450-01/M-PP1000-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Зеленчук&Овошје Алое пијалок(450мл)Серија MIZUMI 450mL:Зеленчук&засилувач;Овошје Алое пијалокКарактеристика на производот:Со 12 видови на свежо овошје и зеленчук овошен сладок вкус,заедно со богатите влакна на природна пулпа од алое вера,богат твојот живот да биде пошарен.Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.Ако сакате да го имате ова натприродно искуство,не смеете да го пропуштите овој производ.Исто така, имаме неколку различни вкусови на серија Алое Пијте може да се избере. Состојки:Вода,Мешан сок од овошје и зеленчук(портокалова,зелка,брокула,целер,спанаќ,шеќерна трска,овошје од страст,морков,бело грозје,ананас,лимон,јаболко),Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Лимонска киселина,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Вкус,Ацесулфам калиум,Гелан џвакање. Факти за исхрана:Големина на порција 450 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 108 Kcal 24 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 27 гр 6 гр Шеќер 26.1 гр 5.8 гр Натриум 257 мг 57 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пијалок сок од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок сок од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
M-PP450-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Сок од алое вера од манго(450мл)Серија MIZUMI 450mL:Сок од алое вера од мангоКарактеристика на производот:Сокот од манго има богата сладост и уникатен вкус,заедно со ситост на пулпи од алое вера.Тој е најдобриот освежителен пијалок во лето.Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.Ако сакате да го имате ова натприродно искуство,не смеете да го пропуштите овој производ.Исто така, имаме неколку различни вкусови на серија Алое Пијте може да се избере. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Сок од манго,Лимонска киселина,Витамин Ц.,Ацесулфам калиум, &бета;-Каротин,куркума,Вкус. Факти за исхрана:Големина на порција 450 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 144 Kcal 32 Kcal Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 36 гр 8 гр Шеќер 35.6 гр 7.9 гр Натриум 68 мг 15 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пијалок сок од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок сок од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
M-PP450-10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Пијалок од оцет ензим Барбадос цреша алое(350мл)Серија MIZUMI 350mL:Пијалок од оцет ензим Барбадос цреша алоеКарактеристика на производот:Комбинација на природен овошен ензим нони со сок од цреша Барбадос и сок од алое вера(вклучувајќи пулпи)создава одличен сладок и кисел вкус,ви обезбедува невиден уникатен вкус!Имаме и неколку различни вкусови на серија Оцет Алое Пијалок. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Овошен оцет,Ацерола сок,Сок од црвено грозје,Лимонска киселина,Сок од ензим Нони,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Вкус,Гелан џвакање,Ацесулфам калиум. Факти за исхрана:Големина на порција 350 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 79.5 ккал 22.7 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 19.6 гр 5.6 гр Шеќер 17.5 гр 5 гр Натриум 21 мг 6 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пијалок сок од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок сок од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
M-PP350-06
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Пијалок од оцет ензим роза колк(350мл)Серија MIZUMI 350mL:Пијалок од оцет ензим роза колкКарактеристика на производот:Комбинација на природен ензим од овошје нони со природен сок од колк од роза и сок од алое вера(вклучувајќи пулпи)создава одличен сладок и кисел вкус,ви обезбедува невиден уникатен вкус!Имаме и неколку различни вкусови на серија Оцет Алое Пијалок. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Овошен оцет,Екстракт од розов колк,Сок од црвено грозје,Лимонска киселина,Сок од ензим Нони,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Вкус,Гелан џвакање,Ацесулфам калиум. Факти за исхрана:Големина на порција 450 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 103.6 ккал 29.6 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 25.9 гр 7.4 гр Шеќер 25.2 гр 7.2 гр Натриум 112 мг 32 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пијалок сок од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок сок од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
M-PP350-05
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Пијалок од алое од ензим од оцет(350мл)Серија MIZUMI 350mL:Пијалок од алое од ензим од оцетКарактеристика на производот:Комбинација на природен овошен ензим нони со природен сок од слива и сок од алое вера(вклучувајќи пулпи)создава одличен сладок и кисел вкус,ви обезбедува невиден уникатен вкус!Имаме и неколку различни вкусови на серија Оцет Алое Пијалок. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Овошен оцет,Сок од слива,Лимонска киселина,Сок од ензим Нони,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Вкус,Гелан џвакање,Ацесулфам калиум.Факти за исхрана:Големина на порција 350 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 103.8 ккал 29.6 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 25.9 гр 7.4 гр Шеќер 25.2 гр 7.2 гр Натриум 105 мг 30 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пијалок сок од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок сок од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
M-PP350-04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ензим оцет пијалок од алое од јаболко(350мл)Серија MIZUMI 350mL:Ензим оцет пијалок од алое од јаболкоКарактеристика на производот:Комбинација на природен ензим од овошје нони со природен сок од јаболко и сок од алое вера(вклучувајќи пулпи)создава одличен сладок и кисел вкус,ви обезбедува невиден уникатен вкус!Имаме и неколку различни вкусови на серија Оцет Алое Пијалок. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Овошен оцет,Сок од јаболко,Лимонска киселина,Сок од ензим Нони,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Вкус,Гелан џвакање,Ацесулфам калиум.Факти за исхрана:Големина на порција 350 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 103.8 ккал 29.6 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 25.9 гр 7.4 гр Шеќер 25.2 гр 7.2 гр Натриум 105 мг 30 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пијалок сок од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок сок од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
M-PP350-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Пијалок од оцет алое(460мл)Серија MIZUMI 460mL:Пијалок од оцет алоеКарактеристика на производот: Пијалок со алое оцет е доделена Златна награда за квалитет во 2019 година од Монд Селекшн,меѓународниот институт за квалитет предводен од панел на независни експерти. Користењето на ензимот од цреша и овошје од Барбадос плус сок од алое вера со пулпи од алое вера е супер пијалок за промовирање на метаболизмот и одржување на здравјето на цревата. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Овошен оцет,Ацерола сок,Сок од црвено грозје,Лимонска киселина,Сок од ензим Нони,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Вкус,Гелан џвакање,Ацесулфам калиум. Факти за исхрана:Големина на порција 230 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 52 ккал 22.7 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 12.9 гр 5.6 гр Шеќер 11.5 гр 5 гр Натриум 14 мг 6 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пијалок сок од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок сок од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
M-PET460-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Алое Вера оцет од слива(450мл)Серија MIZUMI 450mL:Алое Вера оцет од сливаКарактеристика на производот:Природен сварено овошен оцет и вкус на слатка слива,заедно со природни големи пулпи од алое вера може да помогнат да се стимулира производството на плунка и да се додаде ситост.Добар избор за одржување на здравјето.Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.Ако сакате да го имате ова натприродно искуство,не смеете да го пропуштите овој производ.Исто така, имаме неколку различни вкусови на серија Алое Пијте може да се избере. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Овошен оцет,Лимонска киселина,Ацесулфам калиум,Вкус. Факти за исхрана:Големина на порција 450 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 150 Kcal 30 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 37.5 гр 7.5 гр Шеќер 36.5 гр 7.3 гр Натриум 170 мг 34 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пијалок сок од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок сок од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
M-PP450-05
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Алое Вера Јаболков оцет(450мл)Серија MIZUMI 450mL:Алое Вера Јаболков оцетКарактеристика на производот:Природен сварено оцет со сок од јаболко,заедно големите пулпи од алое вера да бидат освежителен овошен сладок вкус.Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.Ако сакате да го имате ова натприродно искуство,не смеете да го пропуштите овој производ.Исто така, имаме неколку различни вкусови на серија Алое Пијте може да се избере. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Овошен здравствен оцет,Лимонска киселина,Ацесулфам калиум,Вкус. Факти за исхрана:Големина на порција 450 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 150 Kcal 30 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 37.5 гр 7.5 гр Шеќер 36.5 гр 7.3 гр Натриум 170 мг 34 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пијалок сок од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Пијалок сок од алое вера производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
M-PP450-04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Добар квалитет, конкурентна цена

Пијалок сок од алое вера

. Како што е совршен извозници и производители, ние секогаш се задржи нашата квалитет според светските потребниот стандард. брза испорака во рамките на утврдени време на испорака.