Алое маска за влага

WAN TAI FENG FOOD CO., LTD. што е најголем производител и извозник кои специјализираат во Алое маска за влага in Taiwan. Нашата компанија во сопственост на напредни техники, занает и опрема со совршена методи на испитување. Квалитетот е сигурен. Повеќе стилови, ве молиме да контактирајте не токму сега!
Сериозни работи ставови, висок работната ефикасност, и извонредна работа се суштината на принципот раст на компанијата. Ве уверуваме на за време на испорака од најдобрите

Алое маска за влага

поддржани од страна на поттикна и внимателен услуга по продажбата.
  • Алое маска за влага - M-MASK06-01
Алое маска за влага
модел - M-MASK06-01
Хидратантна маска Мизуми Алое 6/Компјутер
Серија маски MIZUMI:Алое хидратантна маска
Карактеристика на производот:
Грижете се за кожата на лицето во кое било време за да изгледа вашата кожа еластична и еластична,покажувајќи ја самодовербата и шармот на кожата без возраст.Состојките на навлажнувачката маска „Мизуми алое“ вклучуваат екстракт од алое и различни екстракти од есенција,дозволете да се надоградите на новото ниво на навлажнување!
Подигање и затегнување,хидрирачки,навлажнувачки,длабоко чистење,намалување на порите,осветлување на тонот на кожата,контролирање на маслото во низа,нека го сториш тоа одеднаш,и целосно искуство.

Состојки:
ВОДА,БУТИЛЕН ГЛИКОЛ,ГЛИЦЕРИН,PEG-8,PEG-40,Хидрогенирано масло од рицинус,XYLITYLGLUCOSIDE,ХИДРОКСИАЦЕТОФЕНОН,ПАНТЕНОЛ,АНХИДРОКСИЛИТОЛ,ГЛИКОЗИЛ ТРЕХАЛОЗА,КСАНТИН ГУМА,
ХЛОРФЕНЕЗИН,ИЗОМЕРАТ САКАРИД,PPG-28-КУПА-35,Сок од лисја АЛОЕ Барбаденза,
КСИЛИТОЛ,АЛАНТОИН,ЕКТОИН,ФЕНОКСИЕТАНОЛ,ЛАКРОИЛ ЛАКТИЛАТ НА НОТРОВ,ХИДРОКСИЕТИЛ
ЕТИЛЦЕЛЛУЛОЗА,ТРИЕТАНОЛАМИН,ГЛУКОЗА,ХИАЛУРОНАТ ОД НОТИУМ,ЗАБАВА,ЕТИЛХЕКСИЛГЛИЦЕРИН
,ЦЕРАМИД 3,КРИСПУС НА ХОНДРУС(КАРАГИНАН)ИЗВОЗ,ХОЛЕСТЕРОЛ,ЦЕРАМИД 6 II,
ФИТОСФИНГОСИН,Јаглерод,ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА,Цитрат на натриум,БЕНЗОАТ НА НОРИЈА,СОРБАТЕ НА ПОТАСИЈУМ.
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
M-MASK06-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Алое Белење на влага маска 5/КомпјутерСерија маски MIZUMI:Маска за влага за белење на алоеКарактеристика на производот:Алое Белење на влага маска е дизајниран со 360-степен покријте го лицето и вратот,преку двојна грижа за маска за лице и маска за врат,ја прави кожата да изгледа повеќе еластична и еластична,покажувајќи ја самодовербата и шармот на кожата без возраст.Состојките на овој производ вклучуваат 13 видови есенции како екстракт од алое,бисер во прав,Л.-В.,природна трехалоза,хијалуронска киселина,свилен протеин,розова вода,екстракт од портокал,природно есенцијално масло,итн.,обезбедувајќи ви нов обид за навлажнување! Состојки:Екстракт од алое вера,Бисер во прав,Хијалуронска киселина,Л.-В.,Природна трехалоза,Колаген,Свилен протеин,Екстракт од брусница,Алантоин,Екстракт од природен алги,Екстракт од леска од вештерки,Природно есенцијално масло,Розова вода
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
Купете го најдоброто Алое маска за влага, треба да знаете за највисок квалитет на Алое маска за влага производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
M-MASK05-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings