Алое манго

WAN TAI FENG FOOD CO., LTD. е призната како светска класа производителот, набавувачот и давателот на Алое манго. Како еден од најискусните производители во бизнисот. Ние секогаш снабдуваме нашите клиенти со најниска-неуспех стапка, брзо доведе време, цена-ефективност, и најдобрите по продажбата на услугата. Ние сме биле основани трговски однос со многу земји низ целиот свет, нашата компанија има вработено професионална и расте тим за истражување и развој. на нашата способност на логиката дизајн, OEM / ODM најчесто се добредојдени. Ние сме признати од страна на најдобра услуга за своите клиенти, со добар квалитет, прифатлива цена и брза испорака.
Ние би сакале да се приклучат вас рака под рака да излезат состојба на

Алое манго

, Да се ​​воспостави добар корпоративен имиџ и да го отвори вашиот пат кон успехот. Чекајќи вашите првични одговор. И ние сме љубезно задоволство да корпорации со вас.
  • Алое манго - M-PP450-10
Алое манго
модел - M-PP450-10
Сок од алое вера од манго(450мл)
Серија MIZUMI 450mL:Сок од алое вера од манго
Карактеристика на производот:
Сокот од манго има богата сладост и уникатен вкус,заедно со ситост на пулпи од алое вера.Тој е најдобриот освежителен пијалок во лето.
Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.
Ако сакате да го имате ова натприродно искуство,не смеете да го пропуштите овој производ.
Исто така, имаме неколку различни вкусови на серија Алое Пијте може да се избере.

Состојки:
Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Сок од манго,Лимонска киселина,Витамин Ц.,Ацесулфам калиум, &бета;-Каротин,куркума,Вкус.

Факти за исхрана:
Големина на порција 450 ml/Порции по контејнер 1
По порција На 100мл
Калории 144 Kcal 32 Kcal
Протеини 0 гр 0 гр
Дебели 0 гр 0 гр
Заситени масти 0 гр 0 гр
Транс масти 0 гр 0 гр
Вкупно јаглехидрати 36 гр 8 гр
Шеќер 35.6 гр 7.9 гр
Натриум 68 мг 15 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
M-PP450-10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Пијалок од алое од брусница(500мл)Серија GV 500mL:Пијалок од алое од брусницаКарактеристика на производот: Брусницата е многу богата со витамин Ц и железо и има висока хранлива вредност,така се нарекува рубиново овошје. Ладење и гаснење на жед,негување и разубавување,Пијалакот од алое од брусница е со антиоксидативно дејство и има природни свежи алое вера, исто така, може да ја зголеми ситоста. Ниско-шеќер и ниско-дизајн на калории,можете да го пиете често за да ја задржите младешката убавина. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Сок од брусница,Сок од црвено грозје,Лимонска киселина,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Витамин Ц.,Вкус,Ацесулфам калиум,Гелан џвакање,Екстракт од кожа од грозје,Сируп од гликоза. Факти за исхрана:Големина на порција 250 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 50 ккал 20 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 12.5 гр 5 гр Шеќер 11.5 гр 4.7 гр Натриум 23 мг 9 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Алое манго, треба да знаете за највисок квалитет на Алое манго производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
G-PET500-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Алое од жито(500мл)Серија GV 500mL:Алое од житоКарактеристика на производот: Екстрактот од пченична трева со пулпи од алое вера има висока хранлива вредност,промовира метаболизам и помага при варење. Освежување и гаснење на жедта,додаток во исхраната,зајакнување на физичката сила,прилагодување на физичката подготвеност. Добар избор за низок шеќер и малку калории. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Сок од пченична трева,Лимонска киселина,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Вкус,Витамин Ц.,Гелан џвакање,Ацесулфам калиум,Тартразин,Брилијантен син FCF. Факти за исхрана:Големина на порција 250 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 47.5 ккал 19 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 12 гр 4.8 гр Шеќер 10.8 гр 4.3 гр Натриум 23 мг 9 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Алое манго, треба да знаете за највисок квалитет на Алое манго производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
G-PET500-05
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Алое Роуз Хип(500мл)Серија GV 500mL:Алое Роуз ХипКарактеристика на производот: На Алое РоузХип сок му е доделена награда за златен квалитет во 2020 година од Монд Селекшн,меѓународниот институт за квалитет предводен од панел на независни експерти. Комбинацијата од екстракт од RoseHip и пулпи од алое вера е вкусна,дизајнот на ниско-шеќер и ниско-калории можете да го пиете често за да ја задржите младешката убавина. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Екстракт од розов колк,Сок од црвено грозје,Лимонска киселина,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Вкус,Витамин Ц.,Гелан џвакање,Ацесулфам калиум,Екстракт од кожа од грозје,Сируп од гликоза. Факти за исхрана:Големина на порција 250 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 47.5 ккал 19 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 12 гр 4.8 гр Шеќер 11.8 гр 4.7 гр Натриум 23 мг 9 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Алое манго, треба да знаете за највисок квалитет на Алое манго производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
G-PET500-04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Пијалок од алое од вар(460мл)Серија MIZUMI 460mL:Пијалок од алое од варКарактеристика на производот: Пијалок од лимон алое е доделена Златна награда за квалитет во 2019 година од Монд Селекшн,меѓународниот институт за квалитет предводен од панел на независни експерти. Природна алое вера, вклучувајќи пулпа од алое вера со сок од лимон,тоа е слатко и кисело и ја подобрува вашата убавина. Освен добар вкус и гаснење на жедта,Пијалок од алое од вар е со природни пулпи од алое вера, плус богатите влакна можат да ја зголемат ситоста. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Сок од лимета,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Натриум цитрат,ДЛ-Јаболкова киселина,Витамин Ц.,Вкус,Гелан џвакање,Ацесулфам калиум. Факти за исхрана:Големина на порција 230 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 69 ккал 30 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 16.8 гр 7.3 гр Шеќер 16.1 гр 7 гр Натриум 55 мг 24 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Алое манго, треба да знаете за највисок квалитет на Алое манго производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
M-PET460-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Пијалок од алое од бело грозје(500мл)Серија GV 500mL:Пијалок од алое од бело грозјеКарактеристика на производот: Полното и сочно грозје ја комбинира алое верата со сладок и кисел вкус,ви овозможува уникатно свежо искуство. Грозјето е многу богато со витамин Ц..Витаминот Ц има антиоксидативно дејство и го промовира формирањето на колаген. Подобрете ја физичката сила,гаснење жедно,Пијалок од алое од бело грозје, плус природни свежи пулпи од алое вера, ви овозможуваат да уживате во неговиот вкусен вкус и да ја зголемите ситоста. Добар избор за низок шеќер и малку калории. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Сок од бело грозје,Лимонска киселина,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Витамин Ц.,Вкус,Ацесулфам калиум,Гелан џвакање. Факти за исхрана:Големина на порција 250 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 45 ккал 18 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 11.3 гр 4.5 гр Шеќер 11.3 гр 4.5 гр Натриум 25 мг 10 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Алое манго, треба да знаете за највисок квалитет на Алое манго производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
G-PET500-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Алое Мед(500мл)Серија GV 500mL:Алое МедКарактеристика на производот: Користење на скапоцен мед од тајвански лонган и пулпа од алое вера,Медот од алое промовира телесни течности и ја гаси жедта.Тоа е првиот избор за убавина и исхрана. Ниско-шеќер и ниско-дизајн на калории,можете да го пиете често за да ја задржите младешката убавина. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Сок од брусница,Сок од црвено грозје,Лимонска киселина,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Витамин Ц.,Вкус,Ацесулфам калиум,Гелан џвакање,Екстракт од кожа од грозје,Сируп од гликоза. Факти за исхрана:Големина на порција 250 ml/Порции по контејнер 2 По порција На 100мл Калории 48 ккал 19 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 12 гр 4.8 гр Шеќер 11.8 гр 4.7 гр Натриум 25 мг 10 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Алое манго, треба да знаете за највисок квалитет на Алое манго производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
G-PET500-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Душо пијалок од алое(450мл)(1000мл)Серија MIZUMI 450mL:Душо пијалок од алоеКарактеристика на производот:Природните пулпи од мед и алое вера можат да ја оладат внатрешната топлина во телото и да ја задоволат жедта.Тоа’Првиот избор на одржување на убавината и младите.Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.Ако сакате да го имате ова натприродно искуство,не смеете да го пропуштите овој производ.Исто така, имаме неколку различни вкусови на серија Алое Пијте може да се избере. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Душо,Лимонска киселина,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Вкус,Ацесулфам калиум,Гелан џвакање. Факти за исхрана:Големина на порција 450 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 126 Kcal 28 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 31.5 гр 7 гр Шеќер 30.6 гр 6.8 гр Натриум 90 мг 20 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Алое манго, треба да знаете за највисок квалитет на Алое манго производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
M-PP450-02/M-PP1000-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Сок од АЛОЕ ВЕРА(320мл)Зелена мирисна серија 320mL:Сок од алое вераКарактеристика на производот:Природните пулпи од алое вера со мед,неговата сладост и полн вкус се единствени.Алое вера исто така му помага на човечкиот дигестивен систем и ја навлажнува кожата.Погоден е за пиење во секое време,каде било.Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.Имаме и 490мл пијалок Алое Вера, може да се избере. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера,екстракт од алое вера),Шеќер,Душо,Лимонска киселина,Витамин Ц.,ДЛ-Јаболкова киселина,Лактат на калциум,Стевиол гликозид,Вкус. Факти за исхрана:Големина на порција 320 ml/Големина на порција 490 ml По порција (320мл) По порција (490мл) На 100мл Калории 83 ккал 128 Kcal 26 ккал Протеини 0 гр 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 20.8 гр 31.8 гр 6.5 гр Шеќер 20.8 гр 31.8 гр 6.5 гр Натриум 45 мг 68 мг 14 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Алое манго, треба да знаете за највисок квалитет на Алое манго производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
M-CAN320-01/M-CAN490-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Пијалок од алое на садници од пченица(450мл)(1000мл)Серија MIZUMI 450mL:Пијалок од алое пченицаКарактеристика на производот: Сок од пченична трева со активна супстанција и богат со хранлива вредност.Природната пулпа од алое вера помага во одржување на дигестивниот систем.Вкус е богат,освежувачки и сладок. Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики. Ако сакате да го имате ова натприродно искуство,не смеете да го пропуштите овој производ. Исто така, имаме неколку различни вкусови на серија Алое Пијте може да се избере. Состојки:Вода,Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Сок од пченична трева,Лимонска киселина,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Вкус,Витамин Ц.,Гелан џвакање,Ацесулфам калиум,Тартразин,Брилијантен син FCF. Факти за исхрана:Големина на порција 450 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 126 Kcal 28 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 31.5 гр 7 гр Шеќер 31.5 гр 7 гр Натриум 149 мг 149 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Алое манго, треба да знаете за највисок квалитет на Алое манго производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
M-PP450-01/M-PP1000-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Зеленчук&Овошје Алое пијалок(450мл)Серија MIZUMI 450mL:Зеленчук&засилувач;Овошје Алое пијалокКарактеристика на производот:Со 12 видови на свежо овошје и зеленчук овошен сладок вкус,заедно со богатите влакна на природна пулпа од алое вера,богат твојот живот да биде пошарен.Карактеристиките на овој производ се погодни за сите возрасти и разни формални и неформални прилики.Ако сакате да го имате ова натприродно искуство,не смеете да го пропуштите овој производ.Исто така, имаме неколку различни вкусови на серија Алое Пијте може да се избере. Состојки:Вода,Мешан сок од овошје и зеленчук(портокалова,зелка,брокула,целер,спанаќ,шеќерна трска,овошје од страст,морков,бело грозје,ананас,лимон,јаболко),Сок од алое вера(вклучувајќи пулпа од алое вера),Шеќер,Лимонска киселина,Натриум карбоксиметил целулоза,Лактат на калциум,Вкус,Ацесулфам калиум,Гелан џвакање. Факти за исхрана:Големина на порција 450 ml/Порции по контејнер 1 По порција На 100мл Калории 108 Kcal 24 ккал Протеини 0 гр 0 гр Дебели 0 гр 0 гр Заситени масти 0 гр 0 гр Транс масти 0 гр 0 гр Вкупно јаглехидрати 27 гр 6 гр Шеќер 26.1 гр 5.8 гр Натриум 257 мг 57 мг
WAN TAI FENG FOOD CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Алое манго, треба да знаете за највисок квалитет на Алое манго производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
M-PP450-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings